لینز

لینز

لینز

گروه لینز یک شرکت ایتالیایی و تحت تاثیر پروژه صنعتی شرکت Pedrollo به وجود آمد. شرکت Pedrollo در زمینه تولید پمپ فعالیت داشت. این گروه به صورت تخصصی تولید آلترناتور ژنراتور را بر عهده دارد.

لینز در سال 2002 کار خود را آغاز کرد و در مدتی کوتاهی توانست به یکی از تولید کنندگان اصلی ژنراتور در جهان تبدیل شود.

دانش و تجربه زیاد طراحان آن، همراه با تمایل گسترده به ایجاد نوآوری و گرایش به سرمایه گذاری، به سرعت منجر به توسعه طیف گسترده ای از محصولات این شرکت شده است . محصولات این شرکت از استانداردهای کیفیت بالا در سراسر جهان برخوردار هستند و در بین مهم ترین تولید کننده های ژنراتور شناخته شده و قدردانی می شوند.

امروزه ژنراتور های این شرکت به بیش از 80 کشور صادر می شوند. گروه لینز در سال 2004 موفق به اخذ استاندارد ISO 9001:2000 گشت.

ژنراتور های ساخت کمپانی لینز با استفاده از با کیفیت ترین قطعات ساخته می شوند. این دستگاه ها با طراحی منحصر به فرد تولید می شوند، دارای بازدهی بالایی هستند، ژنراتور های لینز طیف گسترده ای از عملکرد ها را نشان می دهند. این ژنراتور ها قابل تنیم بوده و از قدرت مکانیکی بالایی برخوردار هستند.

ژنراتور های تک فاز ساخت لینز شامل ژنراتورهای دو و چهار قطب بدون جاروبک خازن دار و ژنراتور های دو قطب جاروبک دار می شوند که دارای تنظیمات الکترونیکی هستند.

ژنراتورهای سه فاز لینز شامل ژنراتورهای دو و چهار قطب بدون جاروبک خازن دار و جاروبک دار به صورت مرکب  و یا مخلوط می شوند که دارای تنظیمات الکترونیکی هستند.

جاوید ژنراتور ارائه دهنده انواع خدمات دیزل ژنراتور از جمله خرید و فروش و اجاره دیزل ژنراتور و نیز مشاوره در خصوص تهیه دیزل ژنراتور کارکرده در خدمت شما می باشد.