نکات قابل توجه در مولدهای دیزل دست دوم

نکات قابل توجه در مولدهای دیزل دست دوم

نکات قابل توجه در مولدهای دیزل دست دوم

همانند دیگر وسایل دست دوم که به قیمت، سال تولید، سالم بودن آن و غیره توجه می کنید؛ این نکات در مورد دیزل ژنراتور کار کرده نیز صدق می کند.
براساس کارکردهای طولانی انواع دیژل ژنراتور از جمله دیزل ژنراتور پرکینز قطعات این ابزارها دچار فرسودگی و فرسایش می شوند و در نحوه عملکرد و کارکرد این ابزارها اختلال ایجاد می کند و در نهایت به خوبی کار نمی کنند.
در صورت خرید این دستگاه حتما دلیل فروش محصول را بپرسید و حتی می توانید دستگاه را به فردی که با دیزل ژنراتور آشنایی دارد نشان دهید.
در صورت داشتن معایبی در این محصول می توانید از خرید آن صرفه نظر کنید و به دنبال دیزل ژنراتور کار کرده دیگر یا دیزل ژنراتور نو باشید.
قیمت دیزل ژنراتور نو از دیزل ژنراتور کارکرده بیشتر است ولی به دلیل داشتن کارانتی خیالتان بابت خرابی و مشکلات احتمالی پیش آمده راحت است.

نکات قابل توجه هنگام خرید دیزل ژنراتور کارکرده

اطمینان از عملکرد دیزل ژنراتور با انجام تست بار
دستگاه را با بارهای متفاوت تست کنید و عملکرد آن را ارزیابی کنید.

اطلاع از نوع استفاده از دستگاه و زمان کاری آن
این دستگاه در چه نوع کارکردی استفاده شده و مدت زمان استفاده از دستگاه چقدر است.

اطلاع از سال تولید دستگاه
طول عمر دیزل ژنراتور چقدر است.

اطلاع از برند و مارک دستگاه
خرید دیزل ژنراتور کارکرده از تولیدکنندگان و برندهای معتبر

بازدید شکل و ظاهر دستگاه و اطمینان از سالم بودن دستگاه
همان طور که بالا اشاره شد اگر شناخت کاملی نسبت به دیزل ژنراتورها دارید حتما به بررسی آن برپردازید در غیر این صورت می توانید دستگاه را به یک کارشناس نشان دهید.

برای اطلاع از قیمت انواع دیزل ژنراتور مانند قیمت دیزل ژنراتور لوول و خرید انواع این دستگاه ها می توانید با شماره 02155427011 تماس بگیرید.