مکان مناسب موتورهای دیزلی

مکان مناسب موتورهای دیزلی

مکان مناسب موتورهای دیزلی

یکی از عوامل مهم در استفاده از دیزل ژنراتور مکانی است که قرار است این دستگاه ها در آنجا قرار بگیرند. خرید دیزل ژنراتور نیازمند دانستن اطلاعات کافی در این زمینه ها می باشد. مکان قرار گیری این دستگاه ها باید شرایط و ویژگی هایی را داشته باشد.

این جایگاه در عملکرد موتور تاثیرگذار است و باید به میزان کافی دارای استحکام باشد. به صورتی که بتواند وزن دیزل ژنراتور را به راحتی تحمل نماید.

تراز بودن سطح مورد نظر بسیار اهمیت دارد و از تجمع روغن دستگاه جلوگیری می کند. همچنین از ایجاد ارتعاش جلوگیری به عمل می آید.

این مکان در صورتی که به درستی انتخاب شده باشد، باید بتواند ضربه هایی را که دستگاه ایجاد می کند، کنترل نماید.

این مکان باید پایداری لازم را داشته باشد.

مسئله مهم دیگر ممانعت از ورود گرد و غبار به دیزل ژنراتور می باشد که این امر نیز به مکان صحیح قرار گرفتن این دستگاه ها بستگی دارد.

در هنگام انتخاب مکان مناسب ابتدا باید وزن دستگاه را در نظر گرفت. وزن دستگاه باید قابل تحمل باشد. در این باب زیر ساخت این مکان اهمیت می یابد و باید به صورت تخصصی مورد بررسی قرار بگیرد.

این مکان باید نسبت به سطح اطراف در ارتفاع بالاتری قرار گرفته باشد.

زمان نصب دیزل ژنراتور نیز اهمیت دارد و باید در زمانی انجام شود که مکان مورد نظر آمادگی لازم را داشته باشد.

مکان هایی که فروش دیزل ژنراتور را بر عهده دارند، می توانند اطلاعات مورد نیاز را در اختیار خریداران قرار دهند، اما انتخاب محل مناسب نیازمند بررسی تخصصی توسط مهندسان می باشد.

جاوید ژنراتور

مجموعه ی جاوید ژنراتور در راستای تامین و خرید دیزل ژنراتورهای نو و کارکرده همراه شما متقاضیان می باشد. برای خرید و اجاره می توانید با شماره 02155427011 تماس حاصل فرمایید.

درباره نویسنده

دیدگاه خود را بنویسید