عیب یابی مولد مسافرتی (بخش اول) 

عیب یابی مولد مسافرتی (بخش اول) 

عیب یابی مولد مسافرتی (بخش اول)

در مقالات قبل در مورد انواع قیمت دیزل ژنراتور صحبت کردیم و دستگاه های مختلف را با هم مقایسه کردیم. مجموعه ی جاوید ژنراتور یکی از بزرگ ترین مجموعه ی های فروش دیزل ژنراتور و همچنین اجاره دیزل ژنراتور است که این کار را چندین و چند سال انجام می دهد. برخی موارد عیب یابی مولد مسافرتی را در زیر مطالعه کنید تا اگر در زمان مسافرت به مشکل خوردید قادر به تشخیص دلیل خرابی موتور برق باشید. لازم است بدانید که این مقاله برخی از مشکلات عمده را بیان می کند و برای آموزش و یادگیری موارد بیشتر بهتر است مقالات ما را دنبال کنید تا با تمام موارد کار با موتور برق و دیزل ژنراتور آشنا شوید.

نوسان و عدم ثبات در توان

در برخی موارد ممکن است با نوسان و عدم ثبات در توان موتور برق مواجه شوید. برای مثال فرض کنید مسافرت رفته اید و در حال استفاده از موتور برق هستید که به یک باره با این موضوع مواجه می شوید.
ممکن است ایراد در موتور و قسمت برقی آن ایجاد شده باشد و یا بار بیش از حد بر روی دستگاه آمده باشد.
یکی دیگر از دلایل نوسان و عدم ثبات در توان موتور برق، کثیف شدن فیلتر هوا است.

نشت سوخت

نشت سوخت هم یکی از عیوب موتور برق است که اگر با این موضوع مواجه شدید دلایل زیادی دارد که شامل موارد زیر است. همانطور که این موضوع از موارد رایج است از جمله اتفاقات خطرناک نیز می باشد. پس برای جلوگیری از آن می بایست موارد زیر را هر چند وقت یک بار چک کنید تا خراب نباشند.
1- ممکن است آب بند ها پوسیده شده باشند و نشت سوخت اتفاق بیفتد.
2- شاید پارگی و ساییدگی در شیلنگ بنزین ایجاد شده است و شما از آن بی خبر هستید.
3- خراب شدن کاربراتور از جمله دلایل دیگر نشت سوخت است.

خدمات جاوید ژنراتور

تمامی خدمات اجاره، تعمیر، خرید و فروش دیزل ژنراتور و نیز موتور برق را با مناسب ترین قیمت دیزل ژنراتور به متخصصین ما بسپارید. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.