سیستم برق اضطراری با وقفه

سیستم برق اضطراری با وقفه

سیستم برق اضطراری با وقفه

سیستم برق اضطراری با وقفه مانند بدون وقفه نیست و یکسری تفاوت ها دارد. این سیستم در هر زمان با قطع برق روشن می شوند و با کمی تاخیر روشن می شوند. این مولدها مانند دیزل ژنراتور پرکینز و همچنین انواع موتور برق می باشد. با ما همراه باشید تا مولدهای مختلفی را بررسی کنیم.

منابع ذخیره کننده

این منابع درواقع همان باتری ها هستند و برای کار در تغذیه اضطراری باید قابلیت شارژ مجدد را دارا باشند. واحد باتری ها انرژی الکتریکی (KWH) می باشد. باتری خوب، باتری است که ولتاژ آن نیز برای ما مشخص باشد تا ما متوجه میزان مصرفی انرژی و میزان باقی مانده آن بشویم. اگر باتری پر شارژی داشته باشیم، از بابت برق نگران نیستیم و هر لحظه که لازم شود از آن استفاده می کنیم. بنابر این داشتن منابع ذخیره سازی بسیار با اهمیت است.

منابع تولید کننده

این منابع همان ژنراتورها هستند. این دستگاه طبق تعریف یک انرژی غیر الکتریکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کنند. معمولا انرژی وارد شده به کمک دیزل تولید می شود. جالب است بدانید که عیب بارز این منبع طولانی بودن زمان لازم برای آماده سازی اتصال به مصرف کننده بعد از قطع برق اصلی می باشد و مزیت آن طولانی بودن زمان برق دهی آن است و در واقع زمانی این دستگاه قطع می شود که یا سوخت آن ها به پایان برسد یا مشکلی در ساختمان آن به وجود آید.

برای اطلاع از قیمت موتور برق و سایر مولدهای دیزلی با مجموعه ی جاوید ژنراتور همراه باشید. مجموعه ی ما در تلاش است تا انواع مختلف دیزل های با وقفه و بدون وقفه را به شما معرفی کند تا با آگاهی کامل خرید کنید.
شماره تماس: 02155427011
آدرس مجموعه: بزرگ راه آزادگان شرق، بعد از اتوبان ساوه (لاین کند رو)، خیابان عرفان، خیابان حشمت، خیابان اقاقیا، کوچه هفتم، پ 4.

درباره نویسنده

دیدگاه خود را بنویسید