راه حل قطع برق

راه حل قطع برق

راه حل قطع برق

قطع برق از موارد غیر قابل پیش بینی در جوامع امروزی است و برای حل این مورد برای ساختمان های مسکونی که از برق برای موارد گوناگون استفاده می شود و با قطع آن امور زندگی دچار اختلال می شود از موتور برق های خانگی استفاده می شود.
در برخی موارد که برای مدت زمان زیاد نیاز به ژنراتور و یا موتور برق داریم آن را خریداری می کنیم اما همیشه به این صورت نیست و در برخی پروژه ها برای یک مدت نیاز به موتور برق و یا دیزل ژنراتور داریم که در این مواقع خرید دیزل ژنراتور به صرفه نیست و ممکن است از نظر مالی توان خرید آن را نداشته باشیم در این صورت اقدام به اجاره دیزل ژنراتور از شرکت های که در این زمینه فعالیت دارند، می نماییم.

انواع موتور برق

موتور برق ها بسته به نوع سوختشان به 3 دسته تقسیم می شوند:
موتور برق گازسوز
موتور برق بنزینی
موتور برق دیزلی(دیزل ژنراتور)

موتور برق های گازسوز نسبتا از دو نوع دیگر جدید تر هستند و معمولا برای ساختمان ها، مراکز تجاری و … بکار می روند این موتور برق ها از نظر هزینه ، آلودگی و تولید صدا، فرسودگی کم تر بر دو نوع دیگر برتری دارند.
این موتور برق ها را میتوان با هم با کپسول های ال پی جی و هم با گاز شهری راه اندازی کرد.
موتور برق هایی وجود دارند که کم صدا یا بی صدا می باشند که موتور برق قابل حمل یا کیفی یا مسافرتی نامیده می شوند. مکانیزم کار این موتور برق نیز مانند موتور برق بنزینی است که و میتواند حداقل 5 ساعت تولید برق کند.

چنانچه نیاز به موتور برق خیلی بزرگ دارید، باید از ژنراتور استفاده کنید که توان بیشتری برق تولید می کند. شاید شما فقط برای مدتی نیاز به دیزل ژنراتور داشته باشید بنابراین اجاره دیزل ژنراتور برایتان به صرفه تر می باشد.
برای اجاره دیزل ژنراتور باید به تناسب توان ژنراتور با نیاز خود دقت نماییم.

درباره نویسنده

دیدگاه خود را بنویسید