راهنمای راه اندازی ژنراتور

راهنمای راه اندازی ژنراتور

راهنمای راه اندازی ژنراتور

با خرید دیزل ژنراتور زمانی که شما اقدام به راه اندازی آن می کنید باید یک سری از مسائل فنی دستگاه را بررسی کنید و در صورت نیاز به تعمیر آن را تعمیر و تعویض کنید. به منظور راه اندازی دیزل ژنراتور به موارد زیر دقت کنید. این مقاله در واقع جنبه ی کاتالوگی دارد که اگر دیزل ژنراتور شما کاتالوگ نداشت از این مقاله استفاده کنید.

روغن موتور

مقدار مورد نیازی از روغن را در دیزل ژنراتور بریزید. روغنی که در کارخانه ریخته می شود جهت آب بندی دیزل ژنراتور است و سعی کنید از این روغن خیلی استفاده نکنید.

مايع خنک كاری

سعی کنید در فصول گرم سال از مواد خنک کننده و یا آب استفاده کنید اما در فصول سرد حتما از ضد یخ استفاده نمایید و هنگام ریختن مواد به داخل مخزن از توری یا صافی های مناسب استفاده کنید.

سوخت

برای استفاده از سوخت از دو نوع سوخت زمستانی و تابستانی حتما استفاده کنید زیرا به موتور دیزل ژنراتور شما کمک می کند.

بررسی باتری

حتما هر چند وقت یک بار باتری دیزل ژنراتور را بررسی کنید و حتما از باتری سرویس استفاده نمایید.

آب بندی موتور

در صورت خرید دیزل ژنراتور همان ابتدا بار زیادی را به دیزل ژنراتور وارد نکنید زیرا موتور این دستگاه به آب بندی نیاز دارد.

استارت زدن

برای استارت زدن در هوای سرد حتما از هیتر یا گرمکن استفاده کنید. بعد از يک استارت ناموفق بگذاريد باطری 30 تا 60 ثانيه مجددا شارژ شود بعد از استارت حتما به درجه فشار روغن توجه داشته باشيد.

خاموش كردن

دور موتور را كم کنید تا مايع خنک كنندگی داغ نشود سپس با دور كامل بدون بار به موتور گاز وارد کنید و در آخر موتور را خاموش نماييد و نهایتا شیر باک را ببندید.

خرید دیزل ژنراتور را با جاوید ژنراتور تجربه کنید.

درباره نویسنده

دیدگاه خود را بنویسید