کاترپیلار

کاترپیلار

کاترپیلار

در سال ۱۹۲۵ شرکت تراکتورسازی C.L و شرکت کارخانجات هولت به هم پیوستند و شرکت کارترپیلار تاسیس شد.

موسس این کمپانی شخصی به نام بنجامین هولت بود. دفتر مرکزی این شرکت در در شهر پئوریا ایلی نوی واقع شده است. این شرکت آمریکایی با نام CAT شناخته می شود.

محصولات این شرکت توسط نیروی دریایی آمریکا شهرت یافت.  بولدوزر های ساخت این شرکت در جنگ جهانی اول مورد استفاده قرار گرفت و عملکردی بسیار رضایت بخش داشت.

انواع ماشین آلات، تراکتورهای زنجیری،  لودرهای بکهو، موتورهای دیزلی و گازی، تجهیزات ساخت و ساز و استخراج معادن، گریدر ، بیل‌های مکانیکی، تجهیزات سنگین، دامپتراک، موتور های درون سوز و توربین های صنعتی توسط این کمپانی ساخته می شوند. کاترپیلار هم اکنون عنوان بزرگ‌ترین سازنده ماشین‌آلات عمرانی جهان را به خود اختصاص داده است.

اولین شعبه این شرکت در سال ۱۹۵۰ در خارج از آمریکا شروع به کار کرد و این امر به نقطه آغازی برای جهانی شدن این برند تبدیل گشت.

دارایی این شرکت در سال ۲۰۰۹ بیش از ۷۰ میلیارد دلار براورد شد و در لیست بزرگترین شرکت‌ های ایالات متحده در رتبه ۴۴ قرار گرفت.

امروزه کاترپیلار یک برند بسیار شناخته شده و مورد تایید است که در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. این شرکت دارای محصولات متنوعی است و در زمینه تولید پوشاک نیز فعالیت می کند. از سال 1994 شرکت راکفورد با داشتن مجوز از شرکت، به ساخت کفش های کاترپیلار مشغول است.

جاوید ژنراتور ارائه دهنده انواع خدمات دیزل ژنراتور از جمله خرید و فروش و اجاره دیزل ژنراتور و نیز مشاوره در خصوص تهیه دیزل ژنراتور کارکرده در خدمت شما می باشد.