کامینز

کامینز

کامینز

شرکت کامینر با نام شرکت صنایع سنگین، در سال 1919 توسط کلسی کامینز در کشور آمریکا تاسیس شد و امروزه در زمینه طراحی و تولید موتورهای درون ‌سوز فعالیت می کند. دفتر مرکزی این شرکت در کلمبوس ایندیانا واقع شده است.

برند کامینز دارای قدمتی 80 ساله در زمینه طراحی و ساخت دیزل ژنراتور و انواع تجهیزات برقی می باشد. کامینز بزرگ ترین تولید کننده محصولات دیزلی در جهان است.

این شرکت دارای سرمایه ای به ارزش بالغ بر ۹ بیلیون دلار است. محصولات این کمپانی در ۱۳۰ کشور از جمله انگلیس، آمریکا، برزیل، سنگاپور، هند و چین و … مورد استفاده قرار می گیرند. این کمپانی هم اکنون دارای حدود ۵۰۰ نماینده، 6۰۰۰ فروشنده  و ۵۸۰۰ مرکز خدماتی است.

دیزل ژنراتور های ساخت برند کامینز از توان های ۸٫۸ تا ۲۶۶۰ کیلووات  موجود هستند و می توانند از يک دستگاه ۹ کیلو وات تا یک نیروگاه ۳۰ مگاواتی را ساپورت کنند. دیزل ژنراتور های ساخت کمپانی کامینز توانسته است نسبت به رقبای خود پیشی بگیرد. این دستگاه ها با هماهنگی بالایی تولید می شوند و کلیه قطعات آن ها در کارخانه های این شرکت ساخته می شود.

موتورهای دیزل و پایه گاز سوز ساخته شده توسط این کمپانی برای اتوبوس ها، خودرو های سواری ، وسایل نقلیه ی تفریحی،  کامیون ها، معادن، ماشین آلات کشاورزی و … مورد استفاده قرار می گیرند.

کمپانی دیزل تولید کننده انواع دیزل ژنراتورهای اضطراری و موتور برق ها و مولدهای کمکی است.

جاوید ژنراتور ارائه دهنده انواع خدمات دیزل ژنراتور از جمله خرید و فروش و اجاره دیزل ژنراتور و نیز مشاوره در خصوص تهیه دیزل ژنراتور کارکرده در خدمت شما می باشد.