پرکینز

پرکینز

پرکینز

این شرک بریتانیایی در  7 ژوئن سال ۱۹۳۲ تأسیس شد. موسس این شرکت فردی به نام فرانک پرکینز بود. اولین دیزل ساخته شده توسط آن VIXEN نام گرفت.

فرانک پرکینز در سال 1889در انگلستان متولد شد. پدرش مهندس شرکت تولید ماشین آلات کشاورزی و غلتک های راه سازی بد فورد و پرکینز بود.

اولین موتور دیزل ساخت شرکت در سال 1932 مورد استفاده قرار گرفت. این موتور دیزل به وسیله هندل روشن می شد. پس از آن در سال 1937 موتور دیزل P6 پرکینز تولید شد و سبب ایجاد انقلابی بزرگ در در صنعت دیزل گشت.

در سال ۱۹۹۸ شرکت پرکینزبه ارزش ۱۳۲۵ بیلیون دلار توسط کاترپیلار خریداری شد و در  آن زمان بزرگترین تولید کننده موتورهای دیزل جهان شکل گرفت.

پرکینز در زمینه تولید موتورهای درون ‌سوز، موتورهای دیزل صنعتی، موتورهای دیزل کشاورزی، ماشین آلات راه سازی، معدنی،دریایی و … فعالیت می کند. این موتور ها با توان های 4 تا 2000 کیلو وات ساخته می شوند.

موتور های دیزل و گازسوز تولید شده توسط شرکت پرکینز در سطح جهانی شناخته شده اند و در ساخت و ساز، صنایع ، کشاورزی،  هدایت مواد،  تولید انرژی و … مورد استفاده قرار می گیرند.

موتورهای دیزلی پرکینز در صنعت، حمل و نقل مواد، ساخت و ساز، کشاورزی، تولید برق استفاده می شوند. موتورهای پایه گازسوز پرکینز برای تولید برق مورد استفاده قرار می گیرند. در این موتور ها از گاز طبیعی، گاز بی-هوازی، بیوگاز، گاز لندفیل، ، گاز معدن به عنوان سوخت استفاده می شود.

موتور ۱٫۶ لیتر پرکینز به طور گسترده در کشور های اروپایی برای تاکسی ها و خوردو های دهه 50 و 60 به کار می رفت.

موتور متوسط ۶٫۳۵۴ پرکینز به عنوان جایگزینی در موتورهای گازوییلی و بنزینی V8 در کامیون ها بود که این موتور به میزانی فشرده ساخته شده بود که بتواند بهترین عملکرد را از خود نشان دهد.

جاوید ژنراتور ارائه دهنده انواع خدمات دیزل ژنراتور از جمله خرید و فروش و اجاره دیزل ژنراتور و نیز مشاوره در خصوص تهیه دیزل ژنراتور کارکرده در خدمت شما می باشد.