ولوو

ولوو

ولوو

کمپانی ولوو یک شرکت سوئدی است که در زمینه تولید خودرو های سنگین و قطعات آن ها عمل می نماید. این کمپانی در سال ۱۹۲۴ تاسیس شد.

در ابتدا زیر مجموعه ای از شرکت بلبرینگ‌ سازی  SKF بود و سپس در سال ۱۹۲۷ فعالیت مستقل خود را در زمینه خودروسازی آغاز نمود.

شرکت پنتا در سال ۱۹۳۵ توسط شرکت ولو خریداری و عضو  مجموعه ی قدرتمند ولوو شد و از آن پس تحت حمایت این کمپانی بزرگ قرار گرفت.

شرکت ولوو پنتا در سال 1907  تاسیس شده بود. این شرکت ابتدا به تولید موتور دریایی و سپس به تولید موتور احتراق پرداخت.

این کمپانی هم اکنون در زمینه تولید انواع موتور برق، انواع موتور دیزل های مورد استفاده برای دیزل ژنراتور ها، موتور های دیزلی مورد استفاده در کاربرد های صنعتی و انواع موتور ها برای مصارف دریایی فعالیت می کند.

برند ولوو پنتا یک  برند معتبر جهانی است که یکی از فعالیت های آن در زمینه ساخت دیزل ژنراتور می باشد. دیزل ژنراتور های ولوو که تا 275 کیلو ولت آمپر قدرت دارند، در کشور آلمان،دیزل ژنراتور های تا قدرت  300 کیلو ولت آمپر در کشور فرانسه و مدل های بالاتر در کشور سوئد تولید می شوند.

جاوید ژنراتور ارائه دهنده انواع خدمات دیزل ژنراتور از جمله خرید و فروش و اجاره دیزل ژنراتور و نیز مشاوره در خصوص تهیه دیزل ژنراتور کارکرده در خدمت شما می باشد.