بنز

بنز

بنز

شرکت بنز یک شرکت آلمانی است که کارخانه مرکزی آن در شهر اشتوتگارت واقع شده است. کارخانه بنز در سال 1883 در کشور آلمان تاسیس شد.  كارل بنز و گاتلیب دایملر دو موسس شرکت بنز بودند. شرکت بنز از ادغام دو شرکت خودرو سازی دایملر-موتورن-گیزلشافت و شرکت بنزاند سی به وجود آمد.

در سال 1926 مرسدس و بنز اند سی به هم پیوستند و  شرکت دایملر بنز به وجود آمد. شرکت جدید در ابتدا دایملر-بنز نام گرفت و سپس به مرسدس بنز تغییر پیدا کرد. این شرکت در سال ۱۹۹۸ شرکت خودرو سازی کرایسلر آمریکا را خریداری کرد و شرکت دایملر آگ شکل گرفت و سپس شرکت مرسدس بنز به زیر مجموعه شرکت دایملر آگ تبدیل شد.

هم اکنون شرکت مرسدس بنز در زمینه تولید دیزل ژنراتور، موتورهای درون سوز برای ماشین آلات نظامی، خودرو، اتوبوس، کامیون، تعمیرات خودرو و … فعالیت می کند.

این شرکت هم اکنون در بیش از 130 کشور جهان دارای مرکزی فروش است.

هدف مشخص، پشتکار و تلاش مستمر از  دلایل موفقیت این شرکت می باشد.

دیزل ژنراتور بنز ایدم

در سال 1348 شركت ايدم بنز با سرمايه مشترک ايران و آلمان  تأسيس شد و در سال 1350 به بهره برداری رسيد .هدف از ایجاد این شرکت توليد موتورهای ديزلی سبک، نيمه سنگين و سنگين بنز بود. شركت ايدم بنز در شهر تبریز شروع به کار کرد.

این شرکت حدود 12000 موتور دیزلی را به صورت سالیانه تولید می کند و تولیدات این شرکت در ایران و خارج از کشور عرضه می گردند.

جاوید ژنراتور ارائه دهنده انواع خدمات دیزل ژنراتور از جمله خرید و فروش و اجاره دیزل ژنراتور و نیز مشاوره در خصوص تهیه دیزل ژنراتور کارکرده در خدمت شما می باشد.