دیزل ژنراتور ولوو

دیزل ژنراتور ولوو

دیزل ژنراتور ولوو

دیزل ژنراتور ولوو

دیزل ژنراتور ولوو یک برند معتبر جهانی است که در عرصه جهانی بسیار شناخته شده است. شرکت ولوو در سال 1927 در شهر گوتنبورگ سوئد تاسیس شد. دیزل ژنراتور های این شرکت می توانند قدرتی تا محدوده حداکثر 700 کیلو ولت آمپر را داشته باشند. شاید قیمت دیزل ژنراتور ولوو نسبت به بقیه برند ها بیشتر باشد اما کیفیت آن با تولیدات کشورهای آسیایی قابل مقایسه نیست. برند ولوو در ایران نیز دارای نمایندگی است و همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش به مشتریان عرضه می گردد. لوازم و قطعات یدکی و مصرفی آن به راحتی در ایران قابل دسترس است. این دستگاه علاوه بر کیفیتی که دارد، از نظر اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه است و دارای قیمت مناسبی است.

ویژگی های این دیزل ژنراتور

این دستگاه از قدرت بالایی برخوردار است و در عین حال میزان سوخت مصرفی توسط آن اندک می باشد، همچنین با بیشتر ژنراتور های برق معتبر دنیا دارای قابلیت کوپله شدن می باشد، زیرا در ساخت آن از استاندارد های روز جهانی استفاده شده است. سرویس و نگهداری این دستگاه ها آسان است و در صورت استفاده درست می تواند به مدت طولانی کارایی خود را حفظ کند. این دستگاه می تواند در شرایط آب و هوایی نامناسب به خوبی کار کند. یکی دیگر از مزایایی که این دیزل ژنراتور دارد این است که میزان گازهای خروجی توسط آن اندک می باشد.

قیمت دیزل ژنراتور ولوو

قیمت دیزل ژنراتور ولوو

قیمت این دستگاه در ایران، در مقایسه با کارایی خوبی که دارد مناسب می باشد. همین امر سبب شده است که به طور گسترده مورد استفاده قرار گیرد. این دستگاه در انواع گوناگونی وجود دارند و این تفاوت سبب می شود که میزان برق تولیدی توسط آن ها با هم متفاوت باشد. تفاوت در نوع آن ها و میزان برق تولیدی سبب ایجاد تفاوت در قیمت آن شده است. شرکت جاوید ژنراتور، این دستگاه را با قیمتی بسیار مناسب و کیفیت بالا عرضه می کند. کلیه دستگاه ها دارای گارانتی می باشند و با اطمینان از صحت و سلامت کالا تحویل داده می شوند. شما می توانید قبل از خرید از راهنمایی های کارشناسان مجموعه بهره مند شوید. برای اطلاع از قیمت های دیزل ژنراتور کامینز و همچنین دیزل ژنراتور لوول ، ولوو یا دیزل ژنراتور پرکینز می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.