دیزل صنعتی دست دوم بخریم؟

دیزل صنعتی دست دوم بخریم؟

دیزل صنعتی دست دوم بخریم؟

در اکثر مواقع اجاره دیزل ژنراتور دست دوم به جای خرید دیزل ژنراتور دست دوم توصیه می شود.
به منظور اطلاع از قیمت دیزل ژنراتور کامینز ، لوول، ولوو و نیز قیمت موتور برق و غیره با مجموعه ی جاوید ژنراتور در تماس باشید.
خریدن دیزل ژنراتورهای دست دوم ریسک بالایی دارند که درصورت خطا ممکن است بابت یک وسیله ی خراب و فرسوده پول زیادی پرداخت کنید. در این مقاله چند نکته ی مهم در مورد خرید دیزل ژنراتور دست دوم بیان می کنیم تا با توجه به آن ها خریدی درست داشته باشید.

1- از چه کسی می خرید؟

این موضوع که دیزل ژنراتور را از چه کسی می خرید اهمیت زیادی دارد. دیزل ژنراتورها، ماشین آلات پیچیده ای هستند که برای استفاده بهینه از آن ها به یک برنامه سرویس نگهداری بسیار منظمی نیاز دارید و در غیر این صورت این وسایل به سرعت خراب می شوند.

2- اعتبار سازنده

توصیه می شود هنگام خرید یک دیزل ژنراتور دست دوم، از تاریخچه و شهرت تولید کننده دیزل ژنراتور مطلع باشید. دیزل ژنراتورهایی با میزان کارکرد پایین و برند خوب خریداری کنید. زیرا اگر وسیله ای که می خرید طول عمر بالایی داشته باشد و زیاد کار کرده باشد، برای نگهداری آن به تعمیرات زیادی نیاز دارید. این موضوع بررسی ساعت کاری، در مورد اتومبیل ها هم صدق می کند و برای خرید اتومبیل آن را بررسی می کنید.

3- بازدید چشمی و بررسی ظاهری

هر چند که افراد عادی قادر به بررسی فنی نیستند، اما با دیدن ترک خوردگی بر روی دستگاه یا دیدن رسوب و کثیفی قادر به تشخیص مناسب نبودن دستگاه هستید. قبل از خرید دیزل ژنراتور بهتر است از افراد فنی و کاربلد سوال بپرسید و به محل خرید دستگاه بیاورید تا با آزمون قدرت، اطمینان خرید خوب را به شما بدهند.

برای برخورداری از مناسب ترین قیمت دیزل ژنراتور کامینز با جاوید ژنراتور تماس بگیرید.

درباره نویسنده

دیدگاه خود را بنویسید