تامین برق اضطراری

تامین برق اضطراری

تامین برق اضطراری

با توجه به کاربرد روز افزون انرژی الكتریكــی،در تمامی فعالیت های خدماتی و صنعتی و امکان قطع برق باید به منظور تأمین برق در مواقع اضطراری تمهیداتی اندیشید.
دیزل ژنراتور از جمله پرکاربرد ترین مولدهای برق اضطراری می باشند که هم در مصارف خانگی و هم در مصارف صنعتی و عمومی کاربرد دارند. خرید دیزل ژنراتور در مواقعی که نیاز مداوم وجود داشته باشد ضروی ست اما برای موارد کوتاه مدت می توان جهت صرفه جویی در هزینه ها آن را از شرکت هایی که در این زمینه فعالیت دارند اجاره کرد.
جهت تامین نیرو در محدوده 8-30 KVA برای مصارف خانگی، دفاتر کوچک و مغازه ها از ژنراتورهای کوچک و برای تامین برق اضطراری کارخانه ها، مراکز صنعتی و مجتمع های اداری بزرگ تا 2000KVA از ژنراتورهای بزرگ صنعتی استفاده می شود. دیزل ژنراتور لوول یکی از انواع دیزل ژنراتور های صنعتی می باشد که دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد.
ژنراتورها را به روش سنکرونیزاسیون می توان با یکدیگر به صورت الکتریکی متصل کرد. سنکرون به معنی مطابقت فاز ژنراتور، ولتاژ و فرکانس با شبکه پیش از اتصال ژنراتور به شبکه می باشد. چنانچه ژنراتور با شبکه هماهنگ نباشد موجب جریان اتصال کوتاه و آسیب یا ساییدگی و ناپایداری در ژنراتورمیشود. این روند به روش اتوماتیک توسط سنکرونر خودکار میسر می باشد.
دیزل ژنراتور ها در مکان های مختلف و برای تامین نیروی الکتریکی موارد متفاوتی از جمله در آسمان، در جاده ها، در بیمارستان ها ، بر روی آب، در صنایع و معادن، در فناوری اطلاعات کاربرد دارد. خرید دیزل ژنراتور را از مراکز معتبر انجام دهید زیرا بسیار حساس و پرهزینه است و جای جبرانی وجود ندارد. دیزل ژنراتور لوول از جمله دیزل ژنراتور های باکیفیت با قیمت مناسب می باشد که می تواند پاسخگوی نیازهای شما باشد.

جاوید ژنراتور همراه شما در خرید انواع دیزل

درباره نویسنده

دیدگاه خود را بنویسید