برق رسانی شهرک های مسکونی

برق رسانی شهرک های مسکونی

برق رسانی شهرک های مسکونی

برق رسانی برای شهرک ها نیاز به یک حجم زیادی از برق دارد که این حجم زیاد از طریق دیزل ژنراتورهای موجود در شهرک تامین می شود، برای مثال هر دو ساختمان یا چند ساختمان با هم از یک دیزل ژنراتور برق می گیرند که هم کمبود برق نداشته باشند و هم نیاز همه ی ساکنین فراهم شود.
تعرفه های مصرف برق در برخی نواحی در زمان اوج مصرف برق به شکلی است که ساکنین را مجبور به فراهم کردن دیزل ژنراتور می کند. به طور کلی این وسیله ی غول پیکر از اجزای زیادی تشکیل شده است که شامل شاسی، تانک سوخت، اطاقک، سیستم‌های کنترل و حفاظت، قطع‌کننده‌های اضطراری مدار، سیستم پیش گرم کن روغن و آب موتور، هیترهای ضد رطوبت، سیستم استارت اتومات و غیره می شود

نام دیزل ژنراتور از کجا آمده است؟

این اسم ترکیبی از موتور دیزلی و ژنراتور الکتریکی است و برای تبدیل انرژی الکتریکی استفاده می شود.
نکته ی بسیار مهم این است که سایز کردن دیزل ژنراتور بسیار مهم است و نیاز به تجربه و تخصص کافی دارد اگر نیاز به یک نرم افزار برای سایز کردن دارید نرم افزار سایزینگ انتخاب بسیار خوبی است. برخی دیزل ژنراتورهای ساخته شده چند کار را با هم انجام می دهند و تازه در شرایط قطع نیرو متوجه کارایی و کاربرد این وسیله می شویم.

انواع دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتورها انواع مختلفی دارند که با توجه به ظرفیت تولیدی تا ماکزیمم و بر اساس قدرت به کیلووات طبقه بندی می شوند و همچنین برای مصرف برق اضطراری و یا مستمر به دو گروه تقسیم می شوند.
برای خرید دیزل ژنراتور های با کیفیت حتما به مجموعه ی جاوید ژنراتور مراجعه نمایید. آدرس : تهران، بزرگراه آزادگان شرق، بعد از اتوبان ساوه ( لاین کند رو )، خ عرفان، خ حشمت، خ اقاقیا، کوچه هفتم، پلاک 4

درباره نویسنده

دیدگاه خود را بنویسید