برق رسانی به ساختمان ها

برق رسانی به ساختمان ها

برق رسانی به ساختمان ها

استفاده از برق در بیشتر کارها لازم و ضروریست و می توان گفت بدون برق کارها انجام نمی شود و یا با سختی و مشکل انجام می شود. با انتخاب موتور برق مورد نیاز از صرف هزینه های اضافی جلوگیری می شود. زیرا هرچه توان موتور برق بالا رود قیمت موتور برق نیز بیشتر می شود.

کدام موتور برق مناسب برای ساختمان سازی است؟

موتور برق ها را به صورت های مختلفی تقسیم بندی می کنند. یکی برطبق نوع سوخت که بنزینی، گازوئیلی و گازی می باشد. که نوع گازوئیلی آن را دیزل ژنراتور می نامند.
نوع دیگر تقسیم بندی نوع کارایی می باشد که برای برق اضطراری منازل، ساختمان های بزرگ و تجاری مورد استفاده قرار می گیرند.

موتور برق های قابل حمل

موتور برق ها که مردم به راحتی قادر به حمل آن هستند. توان خروجی آنها بین 3000تا 8000 وات است. برای تامین برق منازل و لوازم و کمپ های تفریحی استفاده می شوند.

موتور برق های ایستاده

این ژنراتورها به صورت خودکار 20 ثانیه بعد از قطع برق، برق رسانی را آغاز می کنند و پس از وصل برق خانه به صورت خودکار خاموش می شوند. معمولا آن ها را در خارج از ساختمان قرار می دهند. توان تولید 5000 تا 15000 وات برق دارند. این ژنراتور ها با گاز طبیعی یا گاز مایع کار می کنند. استفاده از گاز راحت تر و تمیز تر می باشد.

موتور برق های تجاری

این مدل برای کارهای تجاری مناسب هستند که نیاز به برق برای کار کردن دارند یا منبع برقی ندارند. این مدل ها 200 کیلو وات توان دارند و می توانند جریان برق سه مرحله ای 120، 240 یا 480 و یا فقط 120 ولت تولید کنند. این موتور برق ها که برای کارهای سخت با توان زیاد در نظر گرفته شده اند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیزل ژنراتورها و قیمت موتور برق با جاوید ژنراتور تماس بگیرید.

درباره نویسنده

دیدگاه خود را بنویسید