اهمیت کاربرد ژنراتورهای دیزلی

اهمیت کاربرد ژنراتورهای دیزلی

اهمیت کاربرد ژنراتورهای دیزلی

پیوستگی تغییر و تحولات صورت گرفته در صنعت و نحوه جدید مورد استفاده قرار دادن منابع نیرو و صد البته رشد اقتصادی هر روزه باعث خواهد شد که در طول 20 سال آینده تغییرات عمده ای در مولدهای برق دیزلی و گازی در تمامی جهان رخ دهد .
محققان و کارشناسان بر اساس تخمین ها و پیش بینی های انجام شده، نتیجه گرفتند که در کشور ایران بیشتر از 100 گیگاوات پتانسیل تولید انرژی جهت تامین درخواست روز افزون انرژی الکتریکی و البته جبران انرژی مرتبط با نیروگاه هایی که از رده خارج شده اند احتیاج می باشد.
امید است که مفاهیم مرتبط با موتور برق های دیزلی و نیروگاه ها و تولید نیرو جهت استفاده در انواع ساختمان ها به طور جدی در کشورعنوان گردد تا شروعی برای پیشرفت فناوری مولدهای برق و تولید انرژی الکتریکی باشد.

عملکرد ژنراتورهای دیزلی

اهمیت تهیه دیزل ژنراتور ، استفاده از آن به عنوان یکی از تکنولوژی های عمده و اساسی در حوزه تولید برق و نیرو در بناها است. از این جهت که این دیزل ژنراتورها تجهیزات پیشرفته و قابل توجهی را جهت تبدیل نمودن انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی در خود دارند.
دیزل ژنراتور کارایی گسترده ای در تمامی حوزه های صنعت دارد و من جمله کهن ترین محرک های مکانیکی محسوب می شود، به همین علت نیز تا توان مشخصی بی رقیب است.
عموما دیزل ژنراتورهای دارای قدرت 2 مگاوات تا 3 مگاوات به عنوان دیزل ژنراتورهای مخصوص جهت تولید برق اضطراری در بیمارستان ها، هتل ها و برخی نواحی که مصرف آن ها محدود تر است کارآیی گسترده ای دارند.

قیمت محصول

توجه کنید که قیمت موتور برق در انواع دیزلی و گازسوز تفاوت دارد. بنابر این شما مشتریان گرامی می توانید در صورت نیاز به تعمیر دیزل ژنراتور یا تمایل به خرید آن، قیمت دیزل ژنراتور را از مجموعه مجرب و کارشناسان خبره جاوید ژنراتور جویا شوید.

درباره نویسنده

دیدگاه خود را بنویسید