استانفورد

استانفورد

استانفورد

کارخانه استانفورد در سال 1905  توس برادران استانفورد تاسیس شد. این کارخانه در شهر استامفورد انگلستان قرار داشت و در ابتدا با نام استانفورد الکتریکال شروع به کار کرد.

پس از آن کارخانه اصلی شرکت  در سال 1935 و در شهر منچستر تاسیس شد. اولین محصولات تولیدی  در این کارخانه شامل ژنراتور و کمپرسور هوا می شد.

از محصولات تولیدی توسط کمپانی استانفورد می توان به دیزل ژنراتور سنکرون استانفورد با جریان AC   شامل ژنراتور های دو پل ، ژنراتورهای شش پل ولتاژ پائین  و ژنراتور چهار پل ولتاژ پائین و ولتاژ متوسط اشاره کرد.

امروزه ژنراتور های تولید شده توسط این کمپانی در قدرت های 7 تا 2360 کیلو وات آمپر ساخته می شوند. این ژنراتور ها در کشور های مکزیک، چین و هند ساخته می شوند. و تحت مالکیت شرکت استانفورد قرار دارند.

این ژنراتور ها با کد هایی با یک حرف لاتین مشخص می شوند که نشان دهنده کشوری هستند که در آن تولید شده اند. حرف  A ژنراتور های ساخت کشور انگلیس ، حرف I ژنراتور های ساخت کشور هند، حرف N ژنراتورهای ساخت کشور مکزیک و حرف  X  ژنراتورهای ساخت چین هستند.

ژنراتورهای استامفورد برای عملکرد پیشرفته و قابلیت اطمینان به خوبی شناخته شده اند. این ژنراتورها به دلیل کیفیت و قابلیت پذیری آنها در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است. طرح های معتبر استامفورد بالاترین استانداردهای تولید را ارائه می دهند و باعث تولید انرژی قابل اعتماد می شوند.

جاوید ژنراتور ارائه دهنده انواع خدمات دیزل ژنراتور از جمله خرید و فروش و اجاره دیزل ژنراتور و نیز مشاوره در خصوص تهیه دیزل ژنراتور کارکرده در خدمت شما می باشد.